Copyright © 2000-2017   Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Nowym Sączu

Szkolny Klub Sportowy

XV Turniej Mini Siatkówki "O Puchar Dyrektora SP3"

Utworzono: sobota, 10, czerwiec 2017
J. Kotlicka

Czytaj więcej...W minionym tygodniu, na szkolnej hali sportowej, nasza szkoła zorganizowała i przeprowadziła XV Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt i Chłopców Sądeckich Szkół Podstawowych "O Puchar Dyrektora SP3". Zaproszenie przyjęły: SP6, SP7, SP8, SP18, SP20. W sumie sześć szkół.

Zawody grano w grupach z podziałem na płeć, systemem "każdy z każdym", jednego seta z dwupunktową przewagą. Sędzią głównym zawodów była pani mgr Grażyna Cempa, na boiskach sędziowali studenci wydziału Kultury Fizycznej i Sportu PWSZ.

Czytaj więcej...

Turniej najmłodszych siatkarzy...

Utworzono: niedziela, 04, czerwiec 2017
J. Kotlicka

Czytaj więcej...W miniony piątek, na szkolnej hali, nasi najmłodsi szkolni siatkarze i siatkareczki wzięły udział w kolejnej już edycji Szkolnego Turnieju Mini Siatkówki Dziewcząt i Chłopców z klas III i IV. Turniej ten jest organizowany co roku w czerwcu i  sprawdza umiejętności tych, którzy niedawno zaczęli przygodę z siatkówką.

Uczniowie grali według przepisów, na pomniejszonych boiskach 4,5m x 5m, dwójkami, z siatką zawieszoną na wysokości 2m. Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym", grano po jednym pełnym secie. Sędziami byli uczniowie z klas starszych: Natalia Siwek, Aleksandra Nalepa, Szymon Białoń i Oscar Białoń. Serdecznie im dziękujemy!!!

Czytaj więcej...

II Festiwal Biegowy Sądeckich Wodociągów

Utworzono: piątek, 02, czerwiec 2017
J. Kotlicka

Czytaj więcej...Dnia 1 czerwca, na stadionie La PWSZ w Nowym Sączu, wybrani uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Festiwalu Biegowym Sądeckich Wodociągów pod hasłem "Woda źródłem sukcesu". W imprezie wzięło udział 800 uczestników z sądeckich i rejonowych szkół i przedszkoli. Naszą szkołę reprezentowało 30 osób z klas 2-6.

Celem festynu było promowanie postaw zdrowego trybu życia i popularyzacja biegania wśród dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej...

LEVEL 3 ZALICZONY!!!

Utworzono: czwartek, 01, czerwiec 2017
J. Kotlicka

Czytaj więcej...W dniu wczorajszym, na stadionie lekkoatletycznym Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, dziewczęca reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Wojewódzkim Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych.

Przypomnieć należy, że były to już trzecie z kolei zawody. Najpierw nasze zawodniczki wygrały zawody miejskie, potem na zawodach rejonowych zdobyły II miejsce i uzyskały awans do ww. zawodów.

Skład zespołu: Dominika Brzeska 6b, Natalia Haslik 6a, Aleksandra Kaleta 6b, Zuzanna Kubas 6a, Zofia Hasslinger 6b i Zofia Wituszyńska 6b.

Czytaj więcej...

Wybiegany awans!!!

Utworzono: sobota, 27, maj 2017
J. Kotlicka

Czytaj więcej...Dnia 26 maja na stadionie w Nawojowej odbyły się Zawody w Czwórboju dla Dziewcząt i Chłopców z rejonu Nowego Sącza. W zawodach tych wystartowało 9 reprezentacji dziewcząt (w tym naszej szkoły) oraz 6 reprezentacji chłopców. Przypomnieć należy, że w zeszłym tygodniu dziewczęca reprezentacja naszej szkoły zwyciężyła zawody na terenie miasta Nowego Sącza i z pierwszego miejsca awansowała na zawody rejonowe.

Skład reprezentacji: Dominika Brzeska 6b, Natalia Haslik 6c, Aleksandra Kaleta 6b, Zofia Hasslinger 6b, Zofia Wituszyńska 6b, Julia Maik 4c.

Czytaj więcej...