ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3ns@poczta.pl, facebook.com/sp3.nowysacz, Biuletyn Informacji Publicznej

Sport

Siatkarski sprawdzian klas 4...

J. Kotlicka
Kategoria:

Czytaj więcej...W miniony piątek, na hali przy ul. Na Rurach, odbył się kolejny już "Szkolny Turniej Mini Siatkówki dz. i chł. klas 4". W turnieju mógł wziąć udział każdy uczeń lub uczennica z klasy 4. Nie mogło tam zabraknąć uczniów klasy 4s o profilu siatkarskim. Zawody te były dla nich sprawdzianem nabytych w tym roku szkolnym umiejętności siatkarskich. Uczniowie grali "dwójkami", w dwóch grupach z podziałem na płeć, systemem "każdy z każdym". Temperatura na sali i niektórych meczach była bardzo wysoka!!! Uczestnicy grali zacięte pojedynki... były nerwy, drobne spięcia, a nawet łzy. Każdy chciał wygrać. Niestety, zwycięzca mógł być tylko jeden.

Ostateczne wyniki:

Dziewczęta:

1. miejsce Gabriela Krężołek 4s + Oliwia Uroda 4s

2. miejsce Katarzyna Kaleta 4s + Dorota Michalak 4s

3. miejsce Wiktoria Sromek 4s + Laura Wolanin 4s

Czytaj więcej...

Puchar dla "Trójki"!!!

J. Kotlicka
Kategoria:

Czytaj więcej...12 czerwca, po raz XVII rozegrano siatkarski turniej "O Puchar Dyrektora SP3".  Tym razem szkołę reprezentowały ostatnie klasy, czyli 3 gimnazjalne. Walczono w kategoriach chłopców i dziewcząt. Nasi przedstawiciele zajęli 2. miejsca, ale puchar w kategorii dziewczęta + chłopcy trafił w tym roku w nasze ręce.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy!!!!!

Czytaj więcej...

Sukcesy najmłodszych siatkarzy!!!

J. Kotlicka
Kategoria:

Czytaj więcej...W dniu dzisiejszym, siatkarze i siatkarki z klasy 4a i 4s pokazali na co ich stać. W turnieju mini siatkówki zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka zdobyli wszystko, co było do zdobycia udowadniając, że rok pracy nie poszedł na marne. Mam nadzieję, że dzisiejsza wygrana będzie zachętą do dalszej pracy i nagrodą za Wasz całoroczny trud.

Pękając z dumy, z całego serducha GRATULUJĘ!!!!!!

Oficjalne wyniki:

Dziewczęta:

  • 1. miejsce- Zespół 5 - Klaudia Baczyńska 4a + Oliwia Stawiarska 4a
  • 2. miejsce - Wiktoria Sromek 4s + Laura Wolanin 4s
  • 3. miejsce - Dorota Michalak 4s + Katarzyna Kaleta 4s
  • 4. miejsce - Gabriela Krężołek 4s + Oliwia Uroda 4s
  • 5. miejsce - Wiktoria Kaczmarczyk 4s + Nicola Poręba 4s + Kinga Kuźma 4s-rez.
Czytaj więcej...

ZŁOTE dziewczyny

J. Paszka
Kategoria:

Czytaj więcej...Tym razem pogoda dopisała. Przekładane czwarty raz Mistrzostwa Nowego Sącza w Drużynowej Lekkiej atletyce w końcu doszły do skutku. Nasze dziewczęta pokazały, że wygrana na jesieni nie była przypadkiem, tylko dobrze wykonanym zadaniem. A dzisiaj po prostu biegały, skakały i pchały jak szalone :D W każdej z rozegranych konkurencji mamy u dziewcząt medal!!! 

Najpierw na bieżni swój pierwszy w karierze brązowy medal zdobyła Aleksandra Gryboś (3bG) na 100m. Następnie na dystansie 300m nie było mocnych na Natalię Błoniarz (3cG), która jako jedyna dzisiaj złamała barierę 50s. W międzyczasie u panów świetnie pchnął kulą Dominik Rams (3bG) - srebro dla niego.

Na dystansie 600m doszło do siostrzanego pojedynku :) Dominika i Magda Brzeskie zmierzyły się na najdłuższym dystansie u dziewcząt. Ostatecznie wytrzymalszą okazała się Dominika (8b), która ze świetnym czasem 1:45s. wywalczyła 1. miejsce. Magda (7b) uplasowała się na wysokim 3. miejscu. 

Czytaj więcej...

Siatkarskich sukcesów ciąg dalszy...

J. Kotlicka
Kategoria:

Czytaj więcej...W minioną środę, 20 marca kolejna grupa siatkarzy z naszej szkoły dołączyła do grona medalistów w naszym mieście.

Siatkarski team w składzie: Furtak Piotr, Cempa Szymon, Nowak Arkadiusz, Jakub Frelich, Ptak Krzysztof, Dawid Kosiński, Krystian Górowski, Miłosz Płókarz i Krzysztof Kozik, wywalczyli brązowy medal w Mistrzostwach Mini Siatkówki Chłopców Szkół Podstawowych kl. 6 i młodszych. W trakcie trwania zawodów nasi chłopcy szli jak burza, wygrywając 3 mecze pod rząd. Niestety w finale przegrali z zespołami mistrzów i vice mistrzów zawodów.

  • 1. miejsce - SP7
  • 2. miejsce - SP8
  • 3. miejsce - SP3

GRATULUJEMY!!!!!

Czytaj więcej...
BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable