ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3ns@poczta.pl, facebook.com/sp3.nowysacz, Biuletyn Informacji Publicznej

banner funusze europojskie

Przedszkole

Dzień Dziecka

Grażyna Lasko - Stelmach
Kategoria:

Czytaj więcej...Dzień Dziecka to radosny dzień dla wszystkich dzieci. W naszym przedszkolu obchodziliśmy go 3 czerwca. Panie zabrały przedszkolaków w podróż po kontynentach. Był to dzień pełen muzyki, tańców i zabaw. Dzieci zostały także obdarowane podarunkami. Bawiły się wspaniale.

Czytaj więcej...

Święto Rodziny

Grażyna Lasko - Stelmach
Kategoria:

Czytaj więcej...30 maja odbyło się w naszym przedszkolu wielkie święto - Święto Rodziny. Z wielkim zaangażowaniem dzieci przygotowywały przedstawienie dla rodziców. Przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a także zatańczyły dla swoich ukochanych rodziców. Rodzice zostali obdarowani własnoręczne wykonanymi prezentami. Po występie czekała na rodziców jeszcze jedna niespodzianka, odnajdowali swoje portrety narysowane przez ich pociechy. Wszyscy mile spędzili czas częstując się słodkim poczęstunkiem i ciesząc się wspólnie spędzonym czasem. Było to prawdziwe święto.

Czytaj więcej...

Występ maluszków na Dzień Mamy i Taty

B. Bugajska
Kategoria:

Czytaj więcej...Grupa maluszków Biedroneczki wystąpiła przed znakomitą publicznością. Dzieci zaprosiły mamusie i tatusiów, aby pięknie im zaśpiewać, zatańczyć i powiedzieć wierszyk. Mimo wielkiej tremy występ się udał i wszystkim bardzo podobał. Maluszki wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty i zaprosiły na słodki poczęstunek. 

Czytaj więcej...

Teatrzyk kukiełkowy

B. Bugajska
Kategoria:

Czytaj więcej...Końcem maja gościliśmy w przedszkolu aktorów teatru kukiełkowego, którzy zaprezentowali nam spektakl pt. "Gucio  zaczarowany". Dzieci z grupy maluszków i starszaków z wielkim przejęciem oglądały przedstawienie i podziwiały piękne kukiełki.

Czytaj więcej...

Plener rzeźbiarski "Świat zwierząt" - Hacjenda Alpaka

Grażyna Lasko - Stelmach
Kategoria:

Czytaj więcej...29 maja przedszkolaki ze starszej grupy "Krasnale" uczestniczyły w plenerze rzeźbiarskim "Świat zwierząt" na terenie Hacjendy Alpaka. Dzieci zobaczyły, jak wykonuje się rzeźby przy pomocy pił mechanicznych - rzeźby dotyczyły tematyki zwierzęcej. Same przedszkolaki miały okazję spróbować, jak się rzeźbi za pomocą dłuta i młotka. Z wielką ochotą zwiedziły mini zoo Hacjendy Alpaka, brały również udział w pokazie współpracy psa z człowiekiem. Zmęczeni ale pełni wrażeń wróciły do przedszkola.

Czytaj więcej...
BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable