Copyright © 2000-2017   Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Nowym Sączu

Osiągnięcia uczniów

Wyśpiewany sukces

Utworzono: poniedziałek, 22, styczeń 2018 K. Citak

Czytaj więcej...Dnia 16 stycznia 2018r. odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Europejskiej – Liryki Bożonarodzeniowe. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Sączu. W kategorii – Gimnazjum – wystąpiły dwie formacje z naszej szkoły które zaprezentowały piosenki w języku angielskim: solista i duet.
Duet w składzie: Weronika Zakrzewska i Wiktoria Zelek zdobyły I MIEJSCE.
Solistka Weronika Zakrzewska  zdobyła II MIEJSCE.

OGROMNE GRATULACJE:)

Czytaj więcej...

XX Międzyszkolny Konkurs Plastyczny - ilustracje do utworów Adama Mickiewicza

Utworzono: środa, 06, grudzień 2017 R. Łukasik

Czytaj więcej...05 grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Nowym Sączu odbyło się rozstrzygnięcie XX Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pod hasłem: "Utwory Adama Mickiewicza w plastyce" połączone z wystawą prac i rozdaniem nagród oraz dyplomów. W jubileuszowej edycji konkursu brały udział prawie wszystkie szkoły sądeckie. Wśród laureatów zabłysnęli również uczniowie z naszej szkoły:
- II miejsce zdobyła Joanna Gał z kl. 4b (w kategorii klas IV- VI),
- a wyróżnienia sprawiły radość: Alicji Nadolskiej i Szymonowi Cempie z kl. 4b,
- III miejsce otrzymał Maksymilian Szewczyk z kl. 6c (w kategorii klas VI- VII).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Czytaj więcej...

Nagrody w konkursach plastycznych

Utworzono: niedziela, 03, grudzień 2017 R. Łukasik

Czytaj więcej...30 listopada w Restauracji Panorama odbyło się podsumowanie i finał programu "Koalicja z kulturą". W ramach projektu zrealizowane zostały konkursy plastyczne: “Wakacyjne wspomnienia” i “Kolory jesieni” oraz konkurs muzyczny. Chętnych do uczestnictwa w rywalizacji nie brakowało. Wpłynęło 218 prac plastycznych ( do konkursu dopuszczono 167). wśród których znalazły się prace uczniów z naszej szkoły :

Nagrody indywidualne w kategorii klas 4-6 szkół podstawowych:
- I miejsce – nagrodę główną (tablet Lenovo) otrzymała Paulina Boczarska z kl. 7c za pracę na konkurs “Wakacyjne wspomnienia”
- Wyróżnienie – Anna Melnychuk, z kl. 5b
- Wyróżnienie – Emilia Pasionek, z kl. 5c

Czytaj więcej...

Wyśpiewane patriotyczne Grand Prix

Utworzono: środa, 15, listopad 2017 K. Citak

Czytaj więcej...W dniu 8.11.2017 r. odbył się XXI Konkurs Piosenki Patriotycznej zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 9. Poziom konkursu był wysoki, jednak nasi uczniowie poradzili sobie bezbłędnie z konkurencją.

„Oczko konkursu” okazało się bardzo szczęśliwe, gdyż nasz Zespół wokalny zdobył I MIEJSCE oraz puchar GRAND PRIX w kategorii Szkoła Podstawowa. Ponadto uczennica  Ewelina Boczarska wyśpiewała III MIEJSCE w kategorii solista.

Oto skład zespołu wokalnego: Ewa Babiarz VIIc, Aleksandra Baczyńska VIa, Paulina Boczarska VIb, Ewelina Boczarska Vc, Emilia Pasionek Vc, Cecylia Żelasko Vc, Mateusz Babiarz Va, Dawid Babiarz VIc,  Maciej Kożuch VIa, Marcin Pancerz VIa.

Czytaj więcej...

Czworo uczniów w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego

Utworzono: piątek, 10, listopad 2017 A. Skowron i M. Tyliszczak-Słyś

W dniu 6 listopada w naszej szkole odbył się szkolny etap XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej", w którym uczestniczyło sześcioro uczniów z kl. V - VII.

Komisja na podstawie osiągniętych wyników zakwalifikowała do etapu rejonowego aż czworo z nich: Aleksandrę Baczyńską i Marcina Pancerza z kl. VI a, Jakuba Pietrucha z kl. VI b oraz Karola Nowaka z kl. VII b.

Gratulujemy uczniom osiągniętych wyników i mamy nadzieję, że godnie będą reprezentować naszą szkołę w II etapie.

Czytaj więcej...