Copyright © 2000-2017   Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Nowym Sączu

Osiągnięcia uczniów

Trójka laueratów konkursu Baltie 2017 z "Trójki"

Utworzono: wtorek, 20, czerwiec 2017
Towtys

Czytaj więcej...10 czerwca odbył się finał Międzynarodowego Konkursu Programistycznego "Baltie 2017", w którym rywalizowało blisko 13 000 uczestników z Czech, Polski i Słowacji. Konkurs przeprowadzono w kilku kategoriach: A - uczniowie z przedszkola i uczniowie z klas I-III SP, B - uczniowie z klas IV-VI SP, C - uczniowie z klas I-III gimnazjum, D - uczniowie z szkoły ponadgimnazjalnej oraz E - studenci uczelni.

Z wielką radością informujemy, że troje uczniów naszej szkoły: Jakub Pietruch z kl. 5b, Szymon Płókarz z kl. 6c oraz Aleksandra Baczyńska z kl. 5a wywalczyło tytuł laureata bądź laureatki Konkursu. Serdecznie gratulujemy.

Czytaj więcej...

Nasi uczniowie zgarnęli wszystko

Utworzono: niedziela, 18, czerwiec 2017
A. Skowron

Czytaj więcej...Troje uczniów z naszej „3” nie miało konkurencji w Konkursie Wiedzy Biblijnej, który odbył się 13 czerwca w Zespole Szkół w Piątkowej. Dla Beaty Olszewskiej z kl. VI a, Julii Brońskiej z kl. VI a oraz Michała Mroza z kl. IV c trzynastka okazała się szczęśliwa, gdyż wszyscy stanęli na podium. Cieszymy się z sukcesów całej trójki – zwłaszcza Beaty, która startując po raz pierwszy zdobyła I miejsce.

Czytaj więcej...

Jakub Pietruch w Łagiewnikach

Utworzono: niedziela, 18, czerwiec 2017
A. Skowron

Czytaj więcej...Jakub Pietruch z kl. V b jako laureat Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych wraz z rodzicami oraz opiekunem naukowym uczestniczył w dniu 8 czerwca 2017r. w uroczystym zakończeniu tegorocznej edycji Konkursu w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie – Łagiewnikach. Spośród sądeckich szkół podstawowych tylko dwóm uczniom udało się zdobyć tytuł laureata. Jakub po raz drugi uczestniczył w Biblijnym Konkursie Tematycznym. W ubiegłym roku uzyskał tytuł finalisty. Gratulujemy Kubie tytułu i życzymy dalszych sukcesów płynących z poznawania Ewangelii.

Czytaj więcej...

Sukcesy naszych uczniów w konkursach biblijnych

Utworzono: niedziela, 18, czerwiec 2017
A. Skowron

Czytaj więcej...Nasi uczniowie od kilku lat osiągają sukcesy w konkursach wiedzy biblijnej. Dotyczy to zarówno konkursów o charakterze międzyszkolnym, wojewódzkim jak i nawet międzynarodowym. Po raz II z rzędu trzyosobowa grupa reprezentowana przez dwoje uczniów z kl. V a – Aleksandrę Baczyńską i Marcina Pancerza oraz jednego z najmłodszych uczestników konkursu ucznia kl. IV c – Michała Mroza zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Biblijnej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 17 im. Kurierów Sądeckich w Nowym Sączu. Nasi reprezentanci byli najlepsi w dwóch etapach konkursu – pisemnym i ustnym. Michał Mróz został także laureatem XX edycji Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz” 2016/2017, którego finały rozgrywane są corocznie w Bielsku-Białej.

Czytaj więcej...

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacko-Fotograficzny

Utworzono: środa, 14, czerwiec 2017
R. Łukasik

Czytaj więcej... 13 czerwca 2017 r. w sali reprezentacyjnej sądeckiego Ratusza odbyło się rozstrzygnięcie IX Edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno-Literacko-Fotograficznego „Nowy Sącz – moje miasto, moja miłość” organizowanego przez Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych nr 2 w Nowym Sączu i Urząd Miasta pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza, p. Ryszarda Nowaka. Celem konkursu była prezentacja i promocja miasta Nowego Sącza i okolic.

W konkursie wzięły udział 44 szkoły i placówki oświatowe z Nowego Sącza. W sumie wpłynęło 413 prac. W kategorii konkursowej prace fotograficzne, we wspólnej grupie wiekowej klas IV – VI i uczniów gimnazjum,  II miejsce zdobył Mateusz Fecko z klasy 5a. Oprócz nagrody i dyplomu jako laureat otrzymał publikację albumu zawierającą Jego nagrodzoną pracę.

Czytaj więcej...